מי אנחנו

חברת ThinkGermany נוסדה בשנת 2006 במטרה לתת לסטודנטים עתידיים, המתכוננים ללימודים בגרמניה, את היכולת ואת האמצעים הנכונים להתקבל למוסדות האקדמאים בגרמניה במגוון תחומי הלימוד.

פעילות החברה משולבת כיום בארץ (בשלב הייעוץ הראשוני למתעניינים ולסטודנטים לפני יציאתם ללימודים) ובגרמניה (משרדנו בברלין מנהל את כל הייעוץ והסיוע לסטודנטים בשלב המכינה ובשלבי הכוונתם למוסדות ההשכלה הגבוהה בגרמניה).

איך זה להגשים את החלום, לחוות את החוויה של לימודים בגרמניה ולהתרכז בלימודים ולא בהליכים טכניים?

לפני שנים שאלנו את עצמינו את השאלה הזאת ופיתחנו מנגנונים מתוחכמים על מנת לסייע לתלמידים להתגבר בקלות על המשוכות הנ"ל ולהצליח !
במשך השנים צברנו ניסיון מרחיק לכת בתחום הייעוץ וההכוונה של סטודנטים  ישראלים היוצאים ללימודים בגרמניה.
כיום אנו מתגאים במספר רב של סטודנטים ובוגרי האוניברסיטאות בגרמניה בתחומי לימוד מגוונים שנהנו משירותנו בשנים אלה.

מי אנחנו?

החברה הוקמה ומנוהלת ע״י דר׳ אנדרי תמרקין – מי שהחל את דרכו בעצמו, לפני שנים, כסטודנט ישראלי לרפואה בגרמניה וכיום רופא להרדמה ורפואת חרום בברלין (בוגר תואר לרפואה מאוניברסיטת גטינגן שבגרמניה). אנדרי מנהל את צוות החברה ממשרדה המרכזי בברלין בירת גרמניה.
בארץ מיוצגת החברה ע"י ד"ר שחר גבע, רופא ובעלים של הסוכנות הגדולה בישראל כיום בתחום הכוונת סטודנטים ישראלים ללימודי רפואה בחו"ל.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם בית הספר לשפות GLS בברלין, המכין סטודנטים ללימודים אקדמאיים בגרמניה מעל שלושים שנה. בית הספר לשפות (GLS – German Language School) נודע כאחד המוצלחים ביותר בתחומו בברלין ובגרמניה. בשנים האחרונות זכה הבי״ס פעמיים בפרסים בינלאומיים של Star School  כבית ספר לשפות הטוב ביותר בגרמניה (2008 & 2010 Star School Germany Award). מדי שנה מעל ל 400 סטודנטים מסיימים לימודי גרמנית בקמפוס של GLS בהצלחה.

ביחד עם הפרטנרים , הצוות של ThinkGermany כאן כדי ללוות אותכם בכל שלב ושלב, בארץ ובגרמניה. כדי שתצטיינו בלימודי גרמנית, כדי שתעברו את הליכי ההרשמה לאוניברסיטאות בגרמניה בקלות, כדי שתצליחו במקצוע שבחרתם, כדי שתרגישו בבית, כדי שתגשימו את חלומותיכם.

ThinkGermany – השער ללימודים בגרמניה, מגשימים את חלומך.